اجلاس جهانی شوراها و شهردارانبخشی با عنوان تالار مذاکرات سرمایه گذاری در حاشیه اجلاس تشکیل می گردد

23 خرداد 1395

سالن مذاکرات :

یکی از محورهای اساسی سیستم اقتصاد شهری و سرمایه گذاری مشارکتی بوجود آوردن و یا ارتقای حلقه های واسط مابین شرکتهای داخلی و خارجی  با مجموعه مدیریت شهری و آشنایی طرفین با پتانسیل های قابل مشارکت همدیگر  و نهایتا عقد تفاهم نامه ها و  قراردادهای همکاری و مشارکت و سرمایه گذاری میباشد.

پنل سرمایه گذاری شهری این اجلاس  قصد دارد از حوزه نظری و بحث و تبادل نظر و سخنرانی و همایش  فرا تر رفته و بعنوان حلقه تکمیلی فرآیند سرمایه گذاری و سرمایه پذیری  ، نقش آفرینی نماید.

فلذا در یک رویداد جهانی که صدها شهرداری و شرکت در آن حضور خواهند داشت بنا داریم دست طرفین کارآفرین داخلی و خارجی را در دست هم نهیم  و با انعقاد تفاهم نامه های همکاری ، زمینه ی  اقدام و عمل را که از تاکیدات مقام معظم رهبری  حفظهم الله تعالی میباشد را  فراهم آید.

بر این اساس،  سالن مذاکرات و میزهای مذاکره در بخشی از این اجلاس فراهم میشود تا اولا طرفین قبل از اجلاس بواسطه وب سایت اجلاس باهم و با پتانسیل های هم  آشنا شوند و در روز اجلاس نیز با اطمینان بیشتر نسبت به عقد تفاهم نامه  اقدام نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید

سالن مذاکرات سرمایه گذاری


1708
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
زبان/Language

دبیر شورای راهبردی اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

جناب آقای ابراهیم امینی

نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران

رئیس دبیرخانه دائمی اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

 مرتضی کاظمیان

مراسم افتتاحیه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

مراسم افتتاحیه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران 2016 با سخنرانی جناب آقای مرتضی کاظمیان رییس دبیرخانه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران و ریاست محترم جمهوری جناب دکتر حسن روحانی

کانال آپارات اجلاس جهانی شوراها و شهرداران ...

پوستر اجلاس
لینک های خبر اجلاس
مرکز همایش