اجلاس جهانی شوراها و شهردارانسخنرانی معاون و مشاور شهردار و استاندار گینه در اجلاس جهانی شوراها وشهرداران 2016

31 تیر 1395

معاون و مشاور شهردار و استاندار گینه گفت: انتقال فرهنگ ها و حراست از میراث فرهنگی در توسعه شهرها تاثیر بسیار زیادی دارد.

سالیا کامارا افزود: بنابراین با توجه به اینکه امروزه تمایل به شهر نشینی بسیار مورد توجه افراد قرا گرفته باید با هوشیاری بیشتری حرکت کرد.

وی با تاکید بر اینکه در این ارتباط بومی سازی در برنامه 2025 مورد توجه خاصی قرار گرفته است افزود: اعتقاد داریم در مناطق شهری و روستایی شوراها باید مسایل مختلف را مورد بحث و بررسی قرار دهند و حتی برخی مسایل را به چالش بکشانند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص ایران گفت: ایران کشوری است که طی سالهای گذشته تاکنون پیشرفت های بسیار خوبی را در تمامی زمینه ها تجربه کرده است و از همین جا از مسوولان جمهوری اسلامی ایران برای حضور در کشورم دعوت می کنم.

وی تاکید کرد: توسعه و پیشرفت در تهران به خوبی قابل مشاهده است و می توان به راحتی توسعه یافتگی را در آن لمس کرد.

وی خاطر نشان کرد: امروزه در تهران فعالیت های بسیار خوبی صورت پذیرفته است و توسعه این شهر می تواند به خوبی پاسخگوی نیازها و چالش های احتمالی آن باشد و مردم در این شهر می توانند با توجه به امکانات و توسعه همه جانبه آن به راحتی زندگی کنند.

وی تاکید کرد: امیدوارم با توجه به تجربیات و فعالیت های صورت گرفته در تهران مسئولان جمهوری اسلامی در انتقال این تجربیات به دیگر شهرهای جهان اقدام کنند.


1090
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
زبان/Language

دبیر شورای راهبردی اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

جناب آقای ابراهیم امینی

نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران

رئیس دبیرخانه دائمی اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

 مرتضی کاظمیان

مراسم افتتاحیه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

مراسم افتتاحیه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران 2016 با سخنرانی جناب آقای مرتضی کاظمیان رییس دبیرخانه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران و ریاست محترم جمهوری جناب دکتر حسن روحانی

کانال آپارات اجلاس جهانی شوراها و شهرداران ...

پوستر اجلاس
لینک های خبر اجلاس
مرکز همایش