اجلاس جهانی شوراها و شهردارانمهندس آرش اسمعیل نسب، رییس میز عراق در تالار مذاکرات سرمایه گذاری اجلاس خبر داد: سرمایه گذاران اقلیم کردستان عراق در راه تهران

27 تیر 1395

 

طی هماهنگی های بانجام رسیده با دفتر اقلیم کردستان عراق در ایران و سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه و با همکاری اتاق بازرگانی  استان کردستان ،  با دعوت از سرمایه گذاران عراقی ، مقدمات حضور  آنها در نخستین اجلاس جهانی شوراها و شهرداران  -  تهران 2016  فراهم گردید .

مهندس آرش اسمعیل نسب ، رییس میز عراق در تالار مذاکرات سرمایه گذاری اجلاس جهانی شهرداران  با اعلام این مطلب گفت :

 تعدا د پانزده شرکت سرمایه گذار از عراق و هشت شرکت از استان کردستان  در تالار مذاکرات سرمایه گذاری این اجلاس حضور خواهند یافت و در زمینه  پروژه های شهری  با شهرداران و شوراهای شهر  ایران مذاکره خواهند نمود.

اسمعیل نسب  افزود :

همچنین با انجمن شرکتهای چینی مسلمان هم  مذاکره گردیده و دو شرکت نیز  از طرف انجمن مذکور در این تالار حضور خواهند یالفت .

وی اظهار امیدواری کرد که فرصتهای سرمایه گذاری شهرداریهای کشورمان مورد توجه سرمایه گذاران خارجی قرار گیرد و زمینه عقد تفاهم نامه  مشترک بوجود بیاید.

شایان ذکر است تمامی این مهمانان با هزینه شخصی خودشان  در این اجلاس حضور می یابند و این موضوع  به نوعی نشانگر جدیت و علاقمندی آنها  به حساب می آید.


713
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
زبان/Language

دبیر شورای راهبردی اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

جناب آقای ابراهیم امینی

نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران

رئیس دبیرخانه دائمی اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

 مرتضی کاظمیان

مراسم افتتاحیه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

مراسم افتتاحیه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران 2016 با سخنرانی جناب آقای مرتضی کاظمیان رییس دبیرخانه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران و ریاست محترم جمهوری جناب دکتر حسن روحانی

کانال آپارات اجلاس جهانی شوراها و شهرداران ...

پوستر اجلاس
لینک های خبر اجلاس
مرکز همایش