اجلاس جهانی شوراها و شهرداراندکتر مجید جاودانی خبر داد: مشاور مجمع جهانی اقتصاد – داووس – جهت مذاکره با شهرداران ایران در حوزه سرمایه گذاری به تهران می آید.

27 تیر 1395

دکتر مجید جاودانی ، رییس میز آمریکا در تالار سرمایه گذاری اجلاس جهانی شهرداران با اعلام این مطلب گفت :

با توجه به خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا و تقویت پیمان کشورهای مشترک المنافع، هلدینگ توسعه این پیمان بستر مناسبی را مبنی بر دسترسی به اقتصاد 15 تریلیون دلاری 53 عضو از جمله بریتانیا، کانادا، استرالیا، سنگاپور، آفریقای جنوبی و ... فراهم می نماید.

آقای جی نس باربریز به عنوان مشاور فناوری مالی این هلدینگ در اجلاس حضور خواهد داشت.

جی نس باربریز عضو هیات مشاور (کارگروه فن آوری مالی) مجمع جهانی اقتصاد – داووس – و عضو گروه مشاور فن آوری مالی کمیسیون اوراق بهادار هنگ کنگ می باشد.

شرکت های دولتی، نهادهای عمومی غیر دولتی و بخش خصوصی میتوانند هر یک از پروژه های دستگاه مربوطه را جداگانه در قالب یک نامه رسمی معرفی و آمادگی خود را مبنی بر جذب منابع مالی و مشارکت بنگاه های اقتصادی تابع کشورهای مشترک المنافع اعلام نمایند.

بدیهی است امکان تحقق پروژه مذکور در قالب انواع مدل های حقوقی و مالی متناسب با بنگاه های اقتصادی 53 کشور عضو بررسی خواهد گردید.

شایان ذکر است اجلاس جهانی شهرداران روزهای سی ام و سی و یکم تیرماه  در تهران برگزار میشود و در تالار مذاکرات سرمایه گذاری این اجلاس  صدها شرکت داخلی و خارجی  درخصوص پروژه های شهری مذاکره خواهند نمود.


675
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
زبان/Language

دبیر شورای راهبردی اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

جناب آقای ابراهیم امینی

نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران

رئیس دبیرخانه دائمی اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

 مرتضی کاظمیان

مراسم افتتاحیه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

مراسم افتتاحیه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران 2016 با سخنرانی جناب آقای مرتضی کاظمیان رییس دبیرخانه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران و ریاست محترم جمهوری جناب دکتر حسن روحانی

کانال آپارات اجلاس جهانی شوراها و شهرداران ...

پوستر اجلاس
لینک های خبر اجلاس
مرکز همایش