اجلاس جهانی شوراها و شهرداراندیدار رئیس شورای عالی استانها با برگزار كنندگان اجلاس جهانی شوراها و شهرداران 2016

20 تیر 1395

مهندس مهدی چمران رئیس شورای عالی استانها با برگزار کنندگان اجلاس جهانی شوراها و شهرداران 2016 در محل دبیرخانه شورای عالی استانها دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، صبح امروز(شنبه) مهندس مهدی چمران رئیس شورای عالی استانها با برگزار کنندگان اجلاس جهانی شوراها و شهرداران 2016 در محل دبیرخانه شورای عالی استانها دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار مهندس چمران رئیس شورای عالی استانها در جهت استفاده از اساتید برجسته در اجلاس، حضور و مشارکت بیشتر اعضا شورای عالی استانها در پنل های تخصصی دعوت از مدیران و متخصصین با تجربه در مباحث بافت فرسوده و بازسازی مناطق شهری، حضور مدیران ارشد محیط زیست دعوت از شهرداران و شوراهای اسلامی کلان شهرها، حضور هرچه بیشتر انان در اجلاس و استفاده از برنامه های اجلاس توصیه هایی را یادآور شد.

در ابتدای نشست نیز منصور روشناسی معاون اجرایی و اداری شورای عالی استانها و کاظمیان دبیر اجرایی اجلاس شورا و شهرداران 2016 پیرامون فرایند انجام برنامه ها، پنل ها و روند اجرایی کار، گزارشی به ریاست شورای عالی استانها ارائه کردند.

در این گزارش به برنامه پنل های تخصصی، اعضا، میهمانان خارجی، برنامه های افتتاحیه، خروجی اجلاس و چگونگی عملیاتی کردن راهکارهای ارائه شده و تداوم برنامه ها پرداخته شد.

لینک خبر

 


698
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
زبان/Language

دبیر شورای راهبردی اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

جناب آقای ابراهیم امینی

نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران

رئیس دبیرخانه دائمی اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

 مرتضی کاظمیان

مراسم افتتاحیه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

مراسم افتتاحیه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران 2016 با سخنرانی جناب آقای مرتضی کاظمیان رییس دبیرخانه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران و ریاست محترم جمهوری جناب دکتر حسن روحانی

کانال آپارات اجلاس جهانی شوراها و شهرداران ...

پوستر اجلاس
لینک های خبر اجلاس
مرکز همایش