اجلاس جهانی شوراها و شهردارانرئیس میز ایتالیا در تالار سرمایه گذاری اجلاس شوراها و شهرداران 2016

15 تیر 1395

شرکت ایتالیایی برای عقد تفاهم نامه با شهرداری های کشور به تهران می آیند


 

 تهران - ایرنا - رئیس میز ایتالیا در تالار سرمایه گذاریِ اجلاس شوراها و شهرداران 2016گفت : 16 شرکت ایتالیایی برای عقد تفاهم نامه با شهرداری های کشور به تهران می آیند.

 

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از شورای عالی استان ها، فرزان آذرپور افزود :جلب سرمایه گذاری خارجی امروز در تمامی کشورها اعم از توسعه یافته و در حال توسعه یکی از مسائل مهم برای توسعه و گسترشِ بخش های مختلف اقتصادی است .
وی خاطر نشان کرد:با ورود شرکت ها و منابع مالیِ خارجی در عرصه تولید و خدمات شهری، شاهدِ انتقالِ تکنولوژی، اشتغال زایی، صادرات بیشتر، واردات کمتر، مشارکت در مدیریت، بالا بردن سطح کیفیت تولید و خدمات و بهره وری خواهیم بود . 
آذر پور افزود: تاکنون 16 شرکت ایتالیایی در زمینه های مختلف برای حضور در میز ایتالیا در این اجلاس اعلام آمادگی کرده و به زودی به تهران خواهند آمد. 
وی انرژی های سبز ، ترمیم محیط های آلوده، کنترل و رفع آلاینده ها، رستوران های زنجیره ای ایتالیایی،سرمایه گذاری و کارگزاری فاینانس و تامین مالی ،انجمن حقوقی و مشاوره ای سرمایه گذاری ،سرمایه گذاری در بخش انرژی ،سرمایه گذاری در بخش فلزات ،مدیریت پسماند ، معادن و سنگ و برنامه ریزی استراتژیک در موضوعات گردشگری و سرمایه گذاری را از جمله زمینه های آمادگی حضور شرکت های ایتالیایی ذکر کرد .
وی تاکید کرد: فعالین حوزه گردشگری ،مجلات بین المللی گردشگری ،شبکه هوشمند مدیریت شهری ، سیستم هوشمند تاکسیرانی و دوچرخه، ساخت و ساز شهری نیز در تهران حضور خواهند یافت . 
آذرپور با ابراز امیدواری از جذب سرمایه گذاران خارجی عنوان کرد: امید است با برگزاری نشست های مشترک و همکاری شهرداری ها و شوراها با سرمایه گذاران خارجی، امکانات لازم در خصوص ایجاد فرصت های رشد و توسعه هرچه بهتر کشور عزیزمان را فراهم آوریم .
اجلاس جهانی شوراها وشهرداران، در اواخر تیر سال جاری پذیرای صدها شرکت داخلی و خارجی از کشور کره، چین، ترکیه، سوئیس و... برای ارائه  فرصت ها و پتانسیل های خویش و مذاکره با شهرداران برای عقد تفاهم نامه مشترک سرمایه گذاری خواهد بود .


765
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
زبان/Language

دبیر شورای راهبردی اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

جناب آقای ابراهیم امینی

نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران

رئیس دبیرخانه دائمی اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

 مرتضی کاظمیان

مراسم افتتاحیه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

مراسم افتتاحیه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران 2016 با سخنرانی جناب آقای مرتضی کاظمیان رییس دبیرخانه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران و ریاست محترم جمهوری جناب دکتر حسن روحانی

کانال آپارات اجلاس جهانی شوراها و شهرداران ...

پوستر اجلاس
لینک های خبر اجلاس
مرکز همایش