اجلاس جهانی شوراها و شهرداران



دستورالعمل اجلاس

 

دستورالعمل حضور در اجلاس جهانی شوراها و شهرداران2016

 

جهت برقراری نظم و برگزاری هرچه باشکوه تر اجلاس، ضمن توجه به تمامی قوانین و مقررات اجلاس و مرکز همایش های برج میلاد تهران، رعایت کلیه موارد ذیل توسط تمامی شرکت کنندگان محترم الزامی است.

1)     به دلیل انجام اقدامات اولیه و جلوگیری از ازدحام جمعیت،کلیه مخاطبان محترم قبل از ساعت 8:00 صبح روز چهارشنبه 30 تیر 95  در مرکز همایش های برج میلاد حضور یابند.

2)      کلیه افراد، تنها با ارائه کارت شناسایی اجلاس و کارت ملی، پس از احراز هویت، امکان ورود به اجلاس را  خواهند داشت و از ورود افراد بدون کارت شناسایی و کارت ملی ممانعت بعمل خواهد آمد.

1-2) در صورت به همراه نداشتن کارت شناسایی امکان حضور در اجلاس وجود نخواهد داشت.

2-2) تغییر افراد ثبت نام شده نهایی با اشخاص جدید به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد.

3-2) حضور درصحن اصلی اجلاس و سالن های جنبی مرکز همایش های برج میلاد، تنها با همراه داشتن کارت شناسایی  (با قرارگیری دور گردن) امکان پذیر می باشد.

4-2) حضور در بخش های ویژه اجلاس همانند تالار مذاکرات سرمایه گذاری، تنها درصورتی امکان پذیر است که ثبت نام از قبل صورت گرفته و گزینه حضور در آن بخش (INV Hall)، بر روی کارت شناسایی ثبت شده باشد.

5-2) در صورت مفقود شدن کارت شناسایی به هردلیلی،کارت المثنی صادر نمی گردد؛ لذا در حفظ و نگهداری آن نهایت دقت را مبذول فرمایید.

6-2) به ازای هر شخص، 2 عدد کارت ( ژتون) ناهار در پشت کارت شناسایی قرار گرفته است و با ارائه ژتون امکان صرف ناهار وجود خواهد داشت.

7-2) با همراه داشتن کارت شناسایی و ارائه آن به مسئولان پارکینگ برج میلاد؛ نیازی به پرداخت هیچ گونه وجه جهت پارک         اتومبیل نمی باشد؛ در صورت عدم ارائه کارت شناسایی، هزینه پارکینگ توسط شخص می بایست پرداخت گردد.

8-2) اعطای گواهینامه ها و توزیع پکیج اجلاس در عصر روز دوم برگزاری ( بعد از اتمام مراسم اختتامیه) با احراز هویت و تنها به خود شخص تقدیم می گردد.

3)    به دلیل حضور مقامات ملی در صبح روز اول برگزاری، جهت مسائل امنیتی، از آوردن تلفن همراه، لپ تاپ، دوربین عکاسی، فیلمبرداری و سایر وسایل الکترونیکی خودداری فرمایید. قابل ذکر است کمیته حفاظت و امنیت مرکز همایش های برج میلاد، از ورود هرگونه وسایل الکترونیکی جلوگیری بعمل می آورد.

1-3) به منظور جلوگیری از اتلاف زمان و انرژی برای کنترل مورد فوق و امورات مرتبط آن در مراسم افتتاحیه اجلاس، توصیه می گردد مخاطبین محترم، تلفن همراه و سایر وسایل الکترونیکی را در خودروی شخصی محفوظ دارند و یا به بخش امانتداری  مرکز همایش های برج میلاد تحویل دهند.

زبان/Language

دبیر شورای راهبردی اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

جناب آقای ابراهیم امینی

نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران

رئیس دبیرخانه دائمی اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

 مرتضی کاظمیان

مراسم افتتاحیه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

مراسم افتتاحیه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران 2016 با سخنرانی جناب آقای مرتضی کاظمیان رییس دبیرخانه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران و ریاست محترم جمهوری جناب دکتر حسن روحانی

کانال آپارات اجلاس جهانی شوراها و شهرداران ...

پوستر اجلاس
لینک های خبر اجلاس




مرکز همایش