اجلاس جهانی شوراها و شهرداراننمایشگاه اجلاس جهانی شورا و شهرداران2016

زمان برگزاری نمایشگاه: چهارشنبه و پنج شنبه 31-30 تیرماه 95

زمان آماده سازی* : از ساعت 00:00 سه شنبه 29 تیر الی 6 صبح چهارشنبه 30 تیر 

زمان جمع آوری : تا ساعت 24 پنج شنبه 31 تیر 

*  به دلیل مسائل امنیتی از ساعت 6 صبح 30 تیر غرفه آرایی و اعمال تغییرات امکان پذیر نمی باشد 

نمایشگاه خدمات شهری:

"نخستین اجلاس جهانی شوراها و شهرداران 2016" با حمایت  شورای اسلامی شهر تهران، شهرداری تهران، شورای عالی معماری و شهرسازی ایران،وزارت امور خارجه،  وزارت راه و شهرسازی، وزارت فرهنگ و  ارشاد اسلامی، وزارت ورزش و جوانان، وزارت نیرو، با هدف آگاهی از آخرین دستاوردهای علمی و تخصصی جهان در عرصه مدیریت شهری با مشارکت کمیسیون ملی یونسکو ایران، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان میراث فرهنگی­، صنایع دستی و گردشگری، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، سازمان هواشناسی کشور، سازمان مدیریت پسماند، سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات، سایر سازمان­های مدیریتی، دانشگاه های ملی و بین المللی، حضور گسترده شوراها و شهرداران سراسرکشور، شهرداران و مهمانان صاحبنظر خارجی، مدیران ارشد مدیریت شهری، سازمان­ها و دیگر نهادهای مرتبط با موضوع اجلاس، فرصت مغتنمی برای شرکت­های فن­آور در حوزه شهر و خدمات شهری فراهم می نماید و این شرکت ها قادر خواهند بود خدمات، محصولات، نوآوری، تکنولوژی و ایده و خلاقیت خود را در نمایشگاه جنبی این اجلاس در برج میلاد، درکنار سایر شرکت های معتبر داخلی و خارجی و همچنین در سالن ویژه با عنوان کارگاه ارائه محصول، معرفی نمایند.

نمایشگاه خدمات شهری با حضور مهمانان ویژه ملی، ریاست محترم جمهوری، جناب آقای دکتر حسن روحانی، وزیران محترم جمهوری اسلامی ایران جناب آقایان دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، دکتر عباس احمد آخوندی وزیر راه و شهرسازی، دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و دکتر مسعود سلطانی‌فر معاون رئیس‌جمهور و ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، سرکار خانم دکتر معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و ریاست سازمان حفاظت محیط زیست و جناب آقایان م دکتر محمد باقر قالیباف شهردار تهران، با حضور صاحبنظران و اساتید برتر حوزه مدیریت شهری و مهمانان بین المللی همچون شهرداران و اعضای شوراهای شهرهای سراسر جهان از جمله شهر بارسلونا اسپانیا، پاریس فرانسه، کپنهاگ دانمارک، ژوهانسبورگ آفریقا جنوبی، مکزیکوسیتی مکزیک، ملبورن استرالیا، استانبول ترکیه ، ریودوژانیرو برزیل و سایر شهرهای جهان، اساتید و صاحبنظران دانشگاه های بین المللی از جمله دانشگاه گوتینگن آلمان و 1800 نفر از اعضای شورای اسلامی شهرها و شهرداران سراسر کشور، طی 2 روز، در برج میلاد برگزار می گردد. سازمان ها/ شرکت های علاقمند جهت حضور و مشارکت در نمایشگاه و رزرو ساعت حضور در سالن ویژه پرزنت ایده، خدمات و کسب سایر اطلاعات تکمیلی با روابط عمومی اجلاس تماس حاصل فرمایند.

مقررات عمومی نمایشگاه

نقشه نمایشگاه

 

رزرو شده:

A01-A01-A02-A03-A04-A05-A06-A07-A16-A17-A18-A 22-A24-A25(1)-A25(2)-A26-A27

 

 

رزرو شده:

C 15 -C16-C17

مقررات عمومي نمايشگاه :

 1. پوشش آقايان و خانمها تحت هر عنوان (غرفه دار و متصدي ) مي بايست بصورت مناسب و متعارف باشد .
 2. استفاده از فيلمها و لوح هاي فشرده تبليغاتي غرفه داران با تائيد ستاد برگزاري قابل پخش بوده و صداي آن بايد محدود به داخل غرفه باشد.
 3. نصب هرگونه تجهيزات و وسايل تبليغاتي غرفه داران با تائيد ستاد برگزاري انجام مي پذيرد و در صورت ايجاد مزاحمت براي سايرين از ادامه فعاليت آن غرفه دار ممانعت بعمل خواهد آمد.
 4. افراد حاضر در غرفه ( در قالب غرفه دار ) ملزم به استفاده از کارت شناسائي مورد تائيد از ستاد برگزاري بوده و ميهمانان حاضر حق ايستادن پشت کانتر و جوابگويي به بازديد کنندگان را ندارند.
 5. انجام تبليغات اعم از پخش لوح فشرده، تراکت و بروشور در محلهاي خارج از غرفه اکيداً ممنوع ميباشد.
 6. ساعت شروع کار نمايشگاه و حضور بازديد کنندگان از 9صبح لغايت 17:00بعدازظهر ميباشد. لذا حضور غرفه داران محترم يک ساعت قبل از بازگشايي سالنها الزامي است.
 7. مسئوليت حفظ و نگهداري از اموال داخل غرفه در زمان فعال بودن سالنها بعهده غرفه داران ميباشد.
 8. برگزاري هرگونه مسابقه، قرعه کشي و يا مراسم متفرقه بدون هماهنگي ستاد برگزاري ممنوع ميباشد.
 9. غرفه داران موظفند در ساعات پاياني کار نمايشگاه و قبل از خروج بازديد کنندگان، غرفه خود را ترک ننمايند و حداقل تا زمان بستن سالنها يکي از آنان داخل غرفه حضور داشته باشد.
 10. حفاظت و مراقبت از اموال شخصي از قبيل: دوربين فيلم برداري و عکاسي، ويدئو، لب تاپ، تلفن همراه، وجه نقد، اسناد و مدارک، کيف دستي و ... در ساعات کار نمايشگاه بر عهده خود افراد بوده و از قرار دادن آن در کانتر ها جداً خودداري نماييد.
 11. در صورت بروز هر گونه حادثه از قبيل: سرقت و مزاحمت افراد، آتش سوزي و شکستگي ديواره هاي غرفه و ... در اولين فرصت و قبل از ورود بازديدکنندگان ( بين ساعت 8 الي 8:30 ) مراتب را بصورت گزارش کتبي به ستاد برگزاري نمايشگاه و نيروي حفاظت فيزيکي اطلاع دهيد.
 12. نگهداري و استفاده از وسايل قابل اشتغال: هيتر، سيگار، مخزن گاز، شمع و چراغها و ابزار آتش افروز در داخل غرفه اکيداً ممنوع ميباشد.
 13. از خريد غذا از ويزيتورهاي فاقد کارت شناسائي و غير مجاز بدليل مسايل بهداشتي و ملاحظات امنيتي جداً خودداري نمائيد.
 14. کليه کسورات قانوني مشارکت در اين نمايشگاه از قبيل بيمه و ماليات بر عهده غرفه داران محترم مي باشد.
 15. در صورت کاهش متراژ و يا انصراف از مشارکت، لازم است حداکثر تا يک هفته پس از واريز وجه مشارکت کننده درخواست خود را کتباً به ستاد برگزاري اعلام نماييد در غير اينصورت هيچگونه وجهي مستردد نخواهد شد در صورت عدم استفاده غرفه دار از غرفه تخصيص يافته در نمايشگاه، ستاد برگزاري نمايشگاه مي تواند فضاي مورد نظر را به غير واگذار نمايد .
 16. قراردادن هرگونه کالا و يا تجهيزات در خارج از محدوده غرفه، ممنوع مي باشد و در صورت مشاهده، ضمن جمع آوري آنها با متخلف نيز برخورد خواهد شد

 مقررات عمومی برج میلاد

 • سازنده غرفه موظف است تمام قطعات ساخت غرفه را قبلاً در کارگاه ساخته و تکمیل نمایند و فقط عملیات مونتاژ نهایی قطعات مذکور را در داخل سالن نمایشگاهی انجام دهند. استفاده از ابزار جهت عملیات مونتاژ لازم است به نحوی باشد که موجب آلودگی فضای سالن و ایجاد خسارت به غرفه ها و تجهیزات شرکت­ کنندگان اطراف و کف پوش ­های سالن نگردد. در صورت مشاهده اجرای ساخت غرفه خارج از اصول مندرج در این بند برگزار کننده می­تواند ضمن جلوگیری از ادامه کار خسارت وارده را به تشخیص مدیریت مرکز از مشارکت کننده دریافت نماید.
 • در طراحی و ساخت غرفه ها، برای نورپردازی از لامپ ­های کم مصرف وLED  استفاده شود.
 • استفاده هر گونه مصالح از قبیل گچ، سیمان، هر نوع ماسه، پوکه، شن، سنگ ریزه، هر نوع خاک، آسفالت، تیغه گچی، بلوک و مشابه آنها در ساخت غرفه ها ممنوع می­باشد.
 • استفاده از هرگونه آهن ­آلات خام برای نصب غرفه مجاز نمی­باشد.
 • استفاده از ماشین آلات از قبیل:

اره برقی، دستگاه برش، دستگاه جوش، پمپ باد (بالاتر از ۲۰ لیتر) و پیستوله رنگ پاشی و ابزار و ادوات مکمل یا مشابه آنها در داخل سالن­ها و محوطه ها نمایشگاه مجاز نمی ­باشد.

 • هنگام نصب دیواره های غرفه یا تخلیه آن، شرکت‌­کنندگان باید کف زمین و زیر دیوارها را پوشش مناسب قرار داده تا به کف سالن آسیبی نرسد.
 • کارکردن در راهروی بین غرفه ها و یا آشغال آن برای دپو و نگهداری اجزا غرفه ها ممنوع می­باشد.
 • نقاشی و رنگ آمیزی کلی در مرکز همایش­ها ممنوع می­باشد. نقاشی صرفاً برای لکه­ گیری و رونوشت قابل اجرا می­باشد.
 • در طول زمان اجرا پروژه غرفه ­سازی از ریختن وسایل و ابزار و مواد اولیه در اطراف غرفه های دیگر خودداری نمایید.
 • بدون هماهنگی مدیر مجموعه و مدیر نمایشگاه از هر گونه گرفتن مهار و اتصال به سازه های داخل سالن، ستون­ها و سازه های محوطه سالن خودداری گردد.
 • نصب هرگونه پوستر تبلیغاتی خارج از فضای غرفه ممنوع می­باشد.
 • بعد از اتمام ساخت پروژه غرفه سازی کلیه لوازم و ضایعات باقیمانده می ­بایست از محوطه سالن نمایشگاه خارج گردد.
 • کلیه کارهای غرفه سازی باید تا روز قبل از افتتاح نمایشگاه به اتمام برسد.
 • ارتفاع مجاز جهت غرفه ­سازی ۶۰/۲ می­باشد.
 • ساعت فعالیت نمایشگاه با هماهنگی مدیر نمایشگاه و مسئولین مرکز همایش تنظیم و اجرا می­ گردد.
 • چنانچه طرح غرفه در حال ساخت در سالن نمایشگاهی با طرح تایید شده توسط برگزار کننده مغایرت داشته باشد توسط مدیر مرکز از ادامه کار جلوگیری خواهد کرد.
زبان/Language

دبیر شورای راهبردی اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

جناب آقای ابراهیم امینی

نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران

رئیس دبیرخانه دائمی اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

 مرتضی کاظمیان

مراسم افتتاحیه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

مراسم افتتاحیه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران 2016 با سخنرانی جناب آقای مرتضی کاظمیان رییس دبیرخانه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران و ریاست محترم جمهوری جناب دکتر حسن روحانی

کانال آپارات اجلاس جهانی شوراها و شهرداران ...

پوستر اجلاس
لینک های خبر اجلاس
مرکز همایش