اجلاس جهانی شوراها و شهردارانپنل های اجلاس جهانی شوراها و شهرداران2016

توجه اجلاس جهانی شوراها وشهرداران به اهمیت موضوع مدیریت شهری و نقش موثر آن در توسعه نظام شهری، تمرکز و اجرای برنامه‌های مطالعاتی و تحقیقاتی در زمینه های مختلف شهری،روش های نوین علمی و فنی جهت یافتن شیوه‌های اصولی و مناسب برنامه­های اجرایی، اهمیت نقش شوراهای و شهرداران در توسعه و پیشرفت شهرها و همچنین به دلیل گستردگی مبحث مدیریت شهری و تاثیر پذیری مستقیم و انکارناپذیر شاخه­های مختلف علوم و تخصص ­های شهری به موضوع مدیریت شهر، جهت شفاف سازی دقیق­تر و تخصصی­تر مباحث شهری بر اساس آخرین دستاورد­های روز علوم شهری در جهان، ستاد برگزاری اجلاس را برآن داشت تا با صاحبنظری اساتید و نخبگان این عرصه، پنل­ها، نشست­ها و سمینارهای تخصصی با محورهای ویژه و متنوعی در تمامی حوزه­های اساسی مدیریت شهری را در طی 2 روز برگزاری این رویداد بزرگ جهانی در ساعات مختلف و سالن­های جنبی به صورت مجزا در برج میلاد برگزار نماید.

این پنل های تخصصی به منظور انتقال تجربیات و دانش صاحبنظران ملی و بین المللی عرصه مدیریت شهری و نیز دستیابی زودهنگام توسعه و آبادانی چشمگیر شهرهای کشور همگام با پیشرفت و توسعه جهانی، فرصت مغتنمی است که با بررسی ویژه و تخصصی هر حوزه در آن، فضای نو و درخشانی در کاربردی ترین راهکارها برای مسئولان، شوراهای شهر و شهرداران کشور جهت تصمیمات و اجرایی سازی اهداف توسعه شهری فراهم نماید. برگزاری این پنل های تخصصی در حوزه های مختلف مدیریت شهری با همکاری علمی سازمان های مرتبط با همان حوزه است و محورها و شاکله اصلی آن با اظهار نظر مدیران نخبه و اساتید برتر کشور نهایی گشته است.

نتایج و مصوبات نشست های تخصصی این اجلاس جهت اجرایی شدن این مباحث علمی تخصصی به مرکز پژوهش های مجلس شورا اسلامی ارسال می گردد.

از این نشست ها و پنل های تخصصی با حضورمدیران ملی، صاحبنظران، اساتید، مدیران متخصص و فعالان بنام در حوزه مدیریت شهری، می توان به عنوان یکی از نقاط عطف اهداف علمی تخصصی این اجلاس نام برد.

کنداکتور اجلاس جهانی شوراها و شهرداران 2016

 

 

زبان/Language

دبیر شورای راهبردی اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

جناب آقای ابراهیم امینی

نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران

رئیس دبیرخانه دائمی اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

 مرتضی کاظمیان

مراسم افتتاحیه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران

مراسم افتتاحیه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران 2016 با سخنرانی جناب آقای مرتضی کاظمیان رییس دبیرخانه اجلاس جهانی شوراها و شهرداران و ریاست محترم جمهوری جناب دکتر حسن روحانی

کانال آپارات اجلاس جهانی شوراها و شهرداران ...

پوستر اجلاس
لینک های خبر اجلاس
مرکز همایش